RPA Nedir?

Zozi 360 RPA (Robotic Process Automation), işletmelerin tekrarlayan ve standart işlemleri otomatikleştirmeyi amaçlar. RPA, bir yazılım teknolojisi olarak tanımlanır ve birçok işletme tarafından kullanılmaktadır.
Zozi 360 RPA teknolojisi, işletmelerin çalışanlarının daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve bu sayede işletmelerin işlemlerinin hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini amaçlar. Örneğin, bir banka müşteri hizmetleri çalışanı olarak bir müşterinin hesap bilgilerine erişmek için bir dizi adım izlemek zorundadır. Bu adımlar arasında, müşterinin adını veya hesap numarasını girme, müşteri bilgilerine erişme ve bilgileri güncelleme gibi işlemler yer alabilir. Zozi 360 RPA teknolojisi, bu tür tekrarlayan işlemleri otomatikleştirir ve bu sayede işletmelerin çalışanlarının daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.
Zozi 360 RPA, veri işleme, veri girişi, müşteri hizmetleri ve ürün tedarik zinciri gibi bir çok alanda kullanılır. RPA, çalışanların yapmak zorunda olduğu tekrarlayan ve yorucu işlemleri otomatikleştirerek, onları daha yüksek değerli işlerde kullanmayı amaçlar. Bu sayede, işletmeler çalışanlarını daha verimli bir şekilde kullanabilir ve işlemlerin hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.