Kurum içi uygulamalarınızı tek yerden yönetin, müşteri ilişkilerinizi kolaylaştırın

Cxperium

Yapay Zeka ve RPA Destekli Sohbet Robotlarımızla Konuşmaları Otomatikleştirin

Sizlere daha akıllı bir iletişim deneyimi sunuyoruz! WhatsApp üzerinden özel chatbotlar oluşturarak işinizi ve müşteri ilişkilerinizi kolaylaştırın.

Basit ve mobil kullanımı ile kullanıcı birden fazla yazılım kullanmadan işlemlerini bir WhatsApp, Telegram, MS Teams, WeChat, Web Chat, Rocketchat uygulamaları üzerinden tamamlar.

MS Teams, WhatsApp ve Telegram chatbotları sayesinde Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları, Muhasebe ve Müşteri Hizmetleri departmanlarındaki birçok süreç Robotik Süreç Otomasyonu kullanılarak kolaylıkla yönetilebilmektedir.​

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve şirket içi operasyonlarınıza katkıda bulunmak için hazır olan Chatbot servisimiz, yapay zeka entegrasyonuyla ihtiyacınız olan tüm araçları sunar.

Anket

Müşteri memnuniyetini ölçmek ve hizmetleri iyileştirmek için anketleri kullanın.

 

Yardım Masası

Müşterilere kusursuz destek sağlayın ve sorunları etkili bir şekilde yönetip çözün.

 

Canlı Sohbet

Müşteri isteklerini verimli bir şekilde takip edin ve sorumlulukları ekip üyeleri arasında dağıtın.

 

CRM

Müşteri ilişkilerini yönetmek, satışları artırmak ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için güçlü bir CRM sisteminden yararlanın.

Bildirim

Müşteri etkileşimini artırmak için müşterilere ürünler, hizmetler ve kampanyalarla ilgili bildirimler gönderin.

Asistan

Veri yönetimini kolaylaştırmak, iş süreçlerini optimize etmek ve üretkenliği artırmak için çeşitli uygulamalarla entegre edin.

2M+ Kullanıcı​

Dünya’da aylık 2 Milyondan fazla aktif kullanıcı olan ve 180’den fazla ülkede kullanılan WhatsApp uygulaması ile katılımcılarınıza direkt olarak ulaşın.​

İnsan Hatasını En Aza İndirin ​

WhatsApp üzerinde her bir buton ve menü dikkatlice planlandığından, yanlış yazma veya net olmayan mesajlar gibi insan hatalarına yer bırakmaz.

Dönüşümleri Artırın ​

Dünya genelinde SMS yada Email okunma oranı %3 iken Whatsapp ‘ta %98 dir​.

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.