İş Ortaklarımız

FixCloud Bulut Çözümleri

FixCloud kurumlar için veri merkezi, enerji, donanım, bakım ve yazılım maliyetlerini düşürerek bu servisleri kendi altyapısı ile her yerden kesintisiz ve hızlı ulaşılabilecek katma değerli servisler sunmaktadır.

İnnova Bilişim Çözümleri

İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1400+ kişinin üzerindeki profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır.

2007 yılından bu yana Türk Telekom iştiraki olan İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, İstanbul ve Ankara ana ofisleri ile beraber Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yayılmış toplamda 17 ofis üzerinden faaliyetlerine devam etmektedir.

Paperwork

1998 yılında kurulan PaperWork, iş akışı ve doküman yönetimi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla sektörde lider konumda. Yapay zekâ destekli PaperWork platformu, Low Code mimarisi ve sürükle bırak ile çalışan form ve iş akışı tasarım araçları sayesinde, firmalarda çok kısa sürede uyarlanabiliyor. PaperWork BPM çözümü, ERP sistemleriyle sorunsuz entegrasyonu sayesinde firmalara dijital dönüşüm yolculuklarında yeni kapılar açıyor.

LTS Bilişim Teknolojileri

LTS, teknolojik yenilikleri yakından takip eden, dinamik kadrosuyla teknolojinin dönüştüren gücünü profesyonel olarak kullanabilen, deneyimli ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Ağırlıklı olarak bilişim güvenliği, sanallaştırma, network, veri depolama ve veri yedekleme çözümleri sunmaktadır. Ayrıca danışmanlık ve projelendirme, bakım ve destek, sistem kurulum ve entegrasyon, network kurulum ve konfigürasyon alanlarında hizmet vermektedir.

 

Destek Patent

Destek Patent, 1983 yılında sınai haklar alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Sunduğu hizmetlerin temelini; sınai haklara konu olan marka, patent, tasarım vekilliği ve danışmanlığı oluşturmaktadır. Bilgi ve birikiminin gücüyle tescil ve koruma işlemleri yanında, araştırma, takip, yorumlama, analiz, karşılaştırma, değerleme, sistem kurma ve geliştirme, eğitim vb. birçok konuda hizmet vermektedir.

Novacon Bilişim Danışmanlık

2010 yılında kurulan NOVACON, kuruluşundan itibaren etik değerler içerisinde hizmette kalite, hız ve müşteri memnuniyetindeki süreklilik ilkeleriyle İş Uygulamaları, Bilgi Teknolojileri danışmanlığı ve kurumsal yazılımlar alanında hizmet veren etkin ve yetkin danışmanlık firmaları arasında yerini almıştır.

ICT Teknolojileri

ICT Teknoloji, firmaların ihtiyaçlarının doğru şekilde konumlandırılması ve projelerinin mimarisini yapılandırarak sonuçlandırmayı hedeflemektedir.

Verimix Yazılım

25 yıllık kurumsal yazılım tecrübesiyle işletmelerin verilerini değere dönüştürerek dijital dönüşüm yolculuğunda onlara eşlik etmektedir.

Planet Yazılım

1996’dan bu yana bilişim sektörüne hizmet eden, Netsis ailesine bu güne dek 3500-4000 den fazla müşteri kazandıran ve yüzlercesi ile hala birlikte çalışan yazılım firmasıdır.

4Bem

Yazılım ve Bilişim Sektörü içerisinde profesyonel çözümler yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından,
2014 yılında kurulmuştur. Yapay Zeka, Blockchain, Framework, İş Zekası, Büyük Veri, Endüstri 4.0 ve IOT, Web ve Mobil Tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

Adenyum

“Çözüm Üretir… ” sloganıyla çıktıkları yolda bugün yüzün üzerinde kuruluşun yönetim süreçlerine değer katarak devam etmektedir. Kuruluşların en az zamanda en az maliyetle ve en çok kaliteli şekilde hedeflerine ulaşmada katkı sağlıyoruz.

Lusoft

Lusoft, özel yazılım çözümleri ve iş süreçleri otomasyonu alanlarında danışmanlık hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır.

İş Ortağımız Ol

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.