IT Forum CxO 2023 Etkinliği Sona Erdi

EFF Organizasyon ‘un bu yıl beşincisini düzenlediği IT Forum CxO 09.03.2023 tarihinde Grand Cevahir Otel İstanbul’da gerçekleşti.

Türkiye’nin Teknoloji alanındaki C Level yöneticilerinin ağırlandığı etkinlikte 10’dan fazla ülkeden 350+ katılımcı ziyaret etti. QSoft Bilişim ve Teknoloji ve bir çok farklı sektörden firmalar sponsor olarak destek verdi ve aralarında QSoft Bilişim ve Teknoloji ‘nin kurucularından Murat Çim ‘in de yer aldığı 35’ten fazla uzman konuşmacı sunumlarını gerçekleştirdi.

QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş Kurucu Ortağı Murat Çim “Yeni Dünya Düzeninde Dijital Çalışanlar” konulu sunumunu gerçekleştirdi.

Teknolojinin deprem ve diğer doğal afetlerle ilişkisi, Dijitalleşme, Metaverse, Siber Güvenlik, Büyük Veri, Yapay Zeka, Akıllı Üretim, Akıllı Şehirler gibi trend konuların görüşüldüğü etkinlikte, gün boyu hareketli Sergi Alanı, yüksek katılımcılı Konferans Salonu, Yuvarlak Masa Toplantıları ve oluşan nitelikli networking ortamında yeni ürün ve hizmet tanıtımları yapıldı. Katılımcılara keyifli ve verimli bir zaman geçirme fırsatı sunuldu.

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.