Gizlilik Politikası

https://www.qsoft.com.tr adresine hoş geldiniz (bundan sonra “Site”). İş yapılırken özellikle kullanıcılar için çevrimiçi gizliliğin önemli olduğunun farkındayız. Bu ifade, Site’nin ziyaret edenlerinin (“Ziyaretçiler”) ve Site’de işlem yapmak için kayıt olan ve Qsoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş’nin sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanan kişilerin (“Yetkili Müşteriler”) gizlilik politikalarını yönetir.

“Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler”, adını, adresini, telefon numarasını, faks numarasını, e-posta adresini, finansal profilleri, sosyal güvenlik numarasını ve kredi kartı bilgilerini içeren, ancak bunlarla sınırlı olmayan, belirli bir kişiyi tanımlayan veya tanımlamak için kullanılabilecek herhangi bir bilgiyi ifade eder. Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler, kişinin kimliği belirlenmeden (yani bireysel kullanıcının kimliği belirlenmeden) toplanan bilgileri veya tanımlanan bir bireyle ilişkilendirilmeyen demografik bilgileri içermez.

Hangi Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler toplanır?

Tüm Ziyaretçilerden temel kullanıcı profil bilgilerini toplayabiliriz. Yetkili Müşterilerden şu ek bilgileri toplarız: ad, e-posta adresi, telefon numarası, adres,

Bilgileri kimler topluyor?

Bilgilerin doğrudan toplanmasının yanı sıra, kredi kartı şirketleri, takas şirketleri ve bankalar gibi üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarımız da (kredi, sigorta ve emanet hizmetleri gibi hizmetler sağlayabilirler) bu bilgileri Ziyaretçilerimizden ve Yetkili Müşterilerden toplayabilir. Bu üçüncü tarafların bu bilgileri nasıl kullandıklarını kontrol etmiyoruz, ancak kendilerine Ziyaretçilerden ve Yetkili Müşterilerden sağlanan kişisel bilgileri nasıl kullandıklarını açıklamalarını istiyoruz. Bu üçüncü taraflardan bazıları, yalnızca dağıtım zincirindeki bağlantılar olarak hareket eden aracılar olabilir ve kendilerine verilen bilgileri saklamaz, elinde tutmaz veya kullanmazlar.

Site Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgileri nasıl kullanır?

Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgileri Site’yi özelleştirmek, uygun hizmet tekliflerini sunmak ve Site üzerinde alım satım taleplerini yerine getirmek için kullanırız. Site hakkında araştırma veya satın alma ve satma fırsatları veya Site’nin konusu ile ilgili bilgiler hakkında Ziyaretçilere ve Yetkili Müşterilere e-posta gönderebiliriz. Ayrıca, Belirli bir soruya yanıt olarak Ziyaretçileri ve Yetkili Müşterileri arayabilir veya istenilen bilgileri sağlamak için Ziyaretçilere ve Yetkili Müşterilere ulaşabiliriz.

Bilgiler kimlerle paylaşılabilir?

Yetkili Müşterilerle ilgili Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler, diğer Yetkili Müşterilerle, diğer Yetkili Müşterilerle potansiyel işlemleri değerlendirmek isteyen Yetkili Müşterilerle paylaşılabilir. Ziyaretçilerimizin demografik bilgilerini, Ziyaretçilerimizin ve Yetkili Müşterilerimizin demografik özelliklerini içeren toplu bilgileri bağlı kuruluşlarımız ve üçüncü taraf tedarikçilerimizle paylaşabiliriz. Ayrıca, bilgi veya iletişim almak istemeyen Ziyaretçilere ve Yetkili Müşterilere bilgi veya iletişim almayı reddetme olanağı sunuyoruz.

Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler nasıl saklanır? Qsoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş tarafından toplanan Kişisel Olarak Tanımlanabilir Bilgiler güvenli bir şekilde saklanır ve üçüncü tarafların veya Qsoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş’nin çalışanlarının erişimine açık değildir, yalnızca yukarıda belirtildiği gibi kullanım amacıyla.

Ziyaretçilerin bilgilerin toplanması, kullanımı ve dağıtımı hakkında hangi seçenekler mevcuttur? Ziyaretçiler ve Yetkili Müşteriler, bize e-posta göndererek veya info@qsoft.com.tr adresinden bize ulaşarak bize ve/veya tedarikçilerimize ve bağlı kuruluşlarımıza gönderilen istenmeyen bilgileri almaktan veya iletişime geçmekten çıkarabilir.

Çerezler

Bir çerez, bir web sitesinin bir ziyaretçinin bilgisayarında sakladığı ve ziyaretçinin tarayıcısının her ziyaretçinin geri döndüğünde web sitesine sağladığı bilgi dizisidir.

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.