En Yakın Kızılay ve Diğer Hizmet Noktaları Servisi

QSoft Bilişim ve Kızılay Teknoloji işbirliğince geliştirilen “Deprem bölgesinde en yakın Hizmet Noktası nerede” başlığı ile kullanım sağlanan “05521683086” numaralı Whatsapp hattına konumunu gönderen afetzedeler bulunduğu konuma en yakın “Kızılay ve diğer beslenme hizmeti veren kurum ve kuruluşların noktalar ile çadır kentlerin konum bilgilerini” afetzedelere anında ulaştırıyor.. Hat, afetzedelerden gelen konum bilgilerine en kısa sürede cevap vererek “Kızılay ve diğer hizmet noktalarının” 3 adet konum bilgisini gönderiyor.

Gönüllü olarak yürüttüğümüz çalışma ile bu zorlu günlerde Türk Kızılay‘ına ve değerli vatandaşlarımıza sunduğumuz katkılardan dolayı çok mutluyuz.

Türk Kızılay WhatsApp Hattı: https://wa.me/905521683086

Kaynaklar:

https://www.dha.com.tr/gundem/deprem-bolgesinde-en-yakin-kizilay-hizmet-noktasi-nerede-uygulamasi-basladi-2209197

https://www.aydinlik.com.tr/haber/kizilaydan-depremzedeler-icin-uygulama-whatsapp-deprem-bolgesinde-en-yakin-hizmet-noktasi-nerede-depremzedeler-icin-369316

https://www.turktime.com/haber/Kizilay-dan-depremzedeler-icin-Whatsapp-hatti/641264

https://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/kizilaydan-deprem-bolgesinde-en-yakin-kizilay-hizmet-noktasi-nerede-uygulamasi-4194580/

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.