Dijital Çalışanlarımız PG23 Perakende Günleri Fuarında Büyük İlgi Gördü

Qsoft Bilişim ve Teknoloji kurucularından Murat Çim, PG23 Perakende Günleri Fuarında firma, ürünler ve fuar ile ilgili soruları yanıtladı.

Bu yıl düzenlenen PG23 Perakende Günleri 22. yılında 9846 katılımcısıyla büyük bir coşkuyla gerçekleşti. QSoft Bilişim ve Teknoloji olarak dijital dünya ana temasıyla birlikte, RPA (Robotic Process Automation) teknolojisi ve chatbot destekli dijital çalışanlarımızı standımızda sergiledik. Fuara katılan ziyaretçilerin ilgisi, beklediğimizin ötesindeydi ve bu bizim için büyük bir gurur kaynağı oldu.

Ziyaretçiler, RPA’nın iş süreçlerinde otomasyon sağladığına şahit olurken, chatbotların hızlı ve etkili müşteri hizmeti sunabildiğini deneyimlediler. Ayrıca, işletmelerin verimliliklerini artırarak rekabet avantajı elde etmelerine olanak sağlayan bu teknolojilerin nasıl entegre edildiği konusunda da detaylı bilgi verdik.

Perakende sektöründe dijital dönüşüm sürecinde işletmelere liderlik etmeye ve yenilikçi çözümler sunmaya kararlıyız. Dijital asistanımız QPilot’tan daha fazla bilgi alabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

QSOFT BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ A.Ş

QSoft, şirketlerin yazılım, otomasyon ve robotik uygulama ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı çözümler üretmek amacıyla kurulmuş bir mühendislik şirketidir.

 

© Copyright 2022-2024 | QSoft Bilişim ve Teknoloji A.Ş | Tüm Hakları Saklıdır.